Wynajem powierzchni biurowej czy własne mieszkanie do pracy?

Właściciele początkujących i znajdujących się na dorobku firm, na starcie chcą uniknąć wysokich kosztów i decydują się na prowadzenie działalności w mieszkaniu lub domu. Ta metoda na początku jest słuszna, ale wraz z rozwojem biznesu, wzrasta również szereg potrzeb związanych z kontaktem z klientem i umiejscowieniem pracowników. Wtedy pojawia się problem. Przekształcić domową przestrzeń na prywatne i darmowe biuro, czy wynająć odpowiednią powierzchnię? Które rozwiązanie jest lepsze? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej Wynajem powierzchni biurowej czy własne mieszkanie do pracy?

Opublikowano  

3 powody dlaczego lepiej wynająć niż kupić powierzchnię biurową?

Jednym z pozytywnych znaków, świadczących o rozwoju Twojej firmy jest potrzeba posiadania własnej siedziby i miejsca pracy. Wzrost liczby pracowników, rosnące zapotrzebowania firmy, chęć powiększenia oferty i możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem sprawiają, że domowe biurko może nie wystarczyć. Duża część właścicieli decyduje się wtedy na budowę lub zakup takiej przestrzeni. Jeżeli nie posiadasz wystarczających przychodów, a Twoja firma znajduje się na dorobku, nie musisz się martwić. Wynajęcie powierzchni biurowej to silny trend, któremu sprzyja sytuacja na deweloperskim rynku.
Czytaj dalej 3 powody dlaczego lepiej wynająć niż kupić powierzchnię biurową?

Opublikowano  

Jak urządzić biuro na wynajem, by zwiększyć motywację pracowników?

Jesteś szczęśliwym najemcą biura? To znakomicie, jednak w praktyce otrzymujesz najczęściej pusty lokal. Od Ciebie zależy, jak będzie finalnie wyglądało biuro oraz jak bardzo nowa aranżacja wpłynie na pracę Twoich podopiecznych. Dziś podpowiadamy, jak urządzić biuro, by aż chciało się w nim pracować!

Czytaj dalej Jak urządzić biuro na wynajem, by zwiększyć motywację pracowników?

Opublikowano